Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| délka výrobku: | 305cm |
| hmotnost: | 77kg |
| konstrukce: | hliník |
| materiál balení: | karton |
| odolnost proti dešti: | ano |
| rozměr balení: | 310x66x27cm |
| šířka výrobku: | 557cm |
| výška výrobku: | 240/285cm |
Velká zahradní hliníková pergola s polykarbonátem o velikosti 557x305cm. Elegantní, rychlé alevné řešení, moderní apraktická hliníková pergola s dlouhodobou životností. Stabilní a robustní konstrukce zhliníkových profilů a 6mm silného polykarbonátu se 100% UV ochranou. Poskytuje ochranu před deštěm, sněhem, krupobitím nebo UV zářením. Unikátní systém nasunutí střešních panelů bez dalšího spojovacího materiálu anutnosti lézt na střechu. Bezúdržbový hliníkový rám, okapní svody. Jednoduché a rychlé sestavení.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 540 Kčvčetně DPH
BRAVO zahradní plastový úložný box 270 L - světle šedá
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
PROGRESS zahradní plastový vozík - černá
skladem
660 Kčvčetně DPH
RATTAN zahradní plastový úložný box 420 L - grafit
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
skladem
2 390 Kčvčetně DPH
skladem
370 Kčvčetně DPH
skladem
530 Kčvčetně DPH
skladem
1 350 Kčvčetně DPH












