Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 45cm |
| hmotnost celkem: | 7kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| objem: | 270l |
| rozměr balení: | 118x55x9 cm |
| šířka výrobku: | 117cm |
| výška výrobku: | 58cm |
Plastový box pro uložení nejrůznějších předmětů (podušky, zahradní náčiní...) od firmy KETER. Výhodou tohoto boxu je jednoduchá montáž (bez využití nářadí - vše složíte jako stavebnici), vysoká kvalita boxu a moderní design. Materiál má UV ochranu a je odolný nepřízni počasí.
Mohlo by Vás zajímat
Kompostér plechový 560L 93x93x70cm
skladem
1 550 Kčvčetně DPH
skladem
2 960 Kčvčetně DPH
skladem
3 320 Kčvčetně DPH
THERMOWOOD podlahové dlaždice 6 ks
není skladem
800 Kčvčetně DPH
skladem
8 060 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
5 590 Kčvčetně DPH
skladem
3 450 Kčvčetně DPH
skladem
870 Kčvčetně DPH












