Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 117cm |
| hmotnost: | 6kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 50kg |
| objem: | 270l |
| rozměr balení: | 117x65x8cm |
| šířka výrobku: | 45cm |
| výška výrobku: | 57cm |
Plastový box pro uložení nejrůznějších předmětů (podušky, zahradní náčiní...) od firmy KETER. Výhodou tohoto boxu je jednoduchá montáž bez využití nářadí - vše složíte jako stavebnici, vysoká kvalita boxu a moderní design. Jeho struktura v imitaci dřeva se skvěle hodí do každé zahrady či terasy. Materiál má UV ochranu a je odolný nepřízni počasí. Pro snadné použití a přenášení je box vybaven přední a boční rukojetí, další výhodou je uzamykatelné víko.
Mohlo by Vás zajímat
ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná - taupe
skladem
11 230 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený PREMIUM MODŘÍN 135x70x50cm dřevěný
skladem
2 850 Kčvčetně DPH
Slunečník kovový 8080 -ø350 - béžový
skladem
2 040 Kčvčetně DPH
Startovací sada - ruční nářadí(3085)
skladem
469 KčDříve: 550 Kč
skladem
1 320 Kčvčetně DPH
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH












