Parametry zboží
| barva: | stříbrná |
| hloubka výrobku: | 93 cm |
| hmotnost celkem: | 17kg |
| materiál: | pozink. ocelový plech |
| materiál balení: | karton |
| objem: | 560 L |
| rozměr balení: | 91x16x14 cm |
| šířka výrobku: | 93 cm |
| výška výrobku: | 70 cm |
Pozinkovaný ocelový plech - - tloušťka sloupku 1,5 mm - tloušťka příčného kusu 0,9 mm Kapacita: 560L Snadná montáž pomocí klipů - ŽÁDNÉ ŠROUBY
Mohlo by Vás zajímat
DARWIN úložný box 380 L - hnědý
skladem
4 090 Kčvčetně DPH
látka na sedák DE LUXE - béžová
skladem
670 Kčvčetně DPH
skladem
7 900 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 900 L BIOCOMPO (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
1 990 KčDříve: 2 025 Kč
skladem
19 990 Kčvčetně DPH
SALERNO zahradní houpačka kovová - 024-07
skladem
13 140 Kčvčetně DPH
stříška k houpačce RAVENNA šedá
skladem
1 270 Kčvčetně DPH
skladem
529 Kčvčetně DPH












