Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| hloubka výrobku: | 50cm |
| hmotnost výrobku: | 5kg |
| materiál: | plast (Evotech technologie) |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 115x33x9cm |
| šířka výrobku: | 106cm |
| výška výrobku: | 32cm |
Díky květináčům řady MAPLE je pěstování zeleniny a květin zábavné, snadné a stylové. Výrobky Maple jsou vyrobeny z nejmodernějšího materiálu Evotech společnosti Keter, který poskytuje bezkonkurenční odolnost venku, snadno se sestavuje a nevyžaduje žádnou údržbu, takže si budete moci užívat plody své práce bez jakýchkoli potíží. Materiál Evotech je vyráběn ve skvělé imitaci dřeva, takže produkt skvěle zapadne do jakékoliv zahrady. Maple Trough slouží především jako atraktivní, ochranný a vyvýšený záhon kolem vašich květin a zeleniny v zemi.
Mohlo by Vás zajímat
solární lampa hranatá plast - displej
Vyprodáno!
45 KčDříve: 75 Kč
skladem
35 Kčvčetně DPH
skladem
220 Kčvčetně DPH
NIAGARA vyvýšený plastový květináč - hnědá
skladem
750 Kčvčetně DPH
Lapač vos, průměr 8 cm, výška 11cm
skladem
70 Kčvčetně DPH
NIAGARA vyvýšený plastový květináč - světle šedá
skladem
750 Kčvčetně DPH
Květináč MAXI 100x50x40cm dřevěný
skladem
1 940 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon MAPLE SQUARE - šedý
skladem
1 490 Kčvčetně DPH












