Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 30cm |
| hmotnost celkem: | 5kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 30kg (jedna police) |
| rozměr balení: | 80x30x10cm |
| šířka výrobku: | 75cm |
| výška výrobku: | 80cm |
Policový regál v přírodním provedení z borovicového dřeva. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
Country komoda - bílá/antracit
skladem
1 149 Kčvčetně DPH
skladem
4 890 Kčvčetně DPH
skladem
4 490 Kčvčetně DPH
skladem
4 750 Kčvčetně DPH
skladem
1 970 Kčvčetně DPH
UNIVERSAL PRO 63-3 plastový regál - černá
skladem
390 Kčvčetně DPH
skladem
2 690 Kčvčetně DPH
skladem
1 250 Kčvčetně DPH












