Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 40cm |
| hmotnost celkem: | 13kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 30kg (jedna police) |
| rozměr balení: | 170x40x14cm |
| šířka výrobku: | 80cm |
| výška výrobku: | 170cm |
Policový regál v přírodním provedení z borovicového dřeva. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
9 450 Kčvčetně DPH
skladem
2 050 Kčvčetně DPH
Country komoda - cappucino/antracit
skladem
1 149 Kčvčetně DPH
skladem
15 590 Kčvčetně DPH
skladem
1 970 Kčvčetně DPH
skladem
540 Kčvčetně DPH
skladem
675 Kčvčetně DPH
skladem
690 Kčvčetně DPH












