Parametry zboží
| barva: | antracit kostra + bílá |
| délka výrobku: | 80cm |
| hmotnost: | 2,5kg |
| materiál: | sevelit + hliník |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| možnost rozložení: | možnost složení |
| nosnost: | 40kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| šířka výrobku: | 60cm |
| výška výrobku: | 64cm |
Skládací stůl s deskou SEVELIT obdélníkového tvaru. Deska Sevelit je veliceodolná vůči UV záření, proti povětrnostním vlivům či mechanickému poškození. Vysoká stabilita.
Mohlo by Vás zajímat
v externím skladě do 2 dnů
1 418 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 KčDříve: 1 390 Kč
v externím skladě do 2 dnů
3 140 Kčvčetně DPH
Závěsná taštička High Peak Travel Kit
skladem
200 KčDříve: 590 Kč
Vyprodáno!
1 145 Kčvčetně DPH
skladem
689 Kčvčetně DPH
Židle kempingová skládací BERN modrá
skladem
359 Kčvčetně DPH
HIGHLANDER MORAY skládací židle s opěrkami - fialová
není skladem
650 Kčvčetně DPH












