Parametry zboží
| barva: | cappuccino |
| délka výrobku: | 43 cm |
| hmotnost celkem: | 0,85 kg |
| materiál: | plast |
| objem: | 28L |
| rozměr výrobku: | 43 x 33 x 21,5 cm (d,š,v) |
| šířka výrobku: | 33 cm |
| výška výrobku: | 21,5 cm |
Plastový úložný box ve styluratanového výpletu. Široké využití vcelé domácnosti. Moderní design a kvalitní provedení. Objem boxu 28L. Úchytkypro snadné přenášení.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
829 Kčvčetně DPH
skladem
185 Kčvčetně DPH
Úložný box BRISEN 4,5L - černá
skladem
79 Kčvčetně DPH
skladem
489 Kčvčetně DPH
COUNTRY úložný box A6+/ 4 L - cappuccino
skladem
89 Kčvčetně DPH
skladem
99 Kčvčetně DPH
ESSENTIALS box 16L - transparentní (00753 -001)
skladem
149 Kčvčetně DPH
skladem
99 Kčvčetně DPH













