Parametry zboží
| barva: | cappuccino |
| délka výrobku: | 36,8 cm |
| hmotnost celkem: | 0,56 kg |
| materiál: | plast |
| objem: | 18L |
| rozměr výrobku: | 36,8 x 27,8 x 19 cm (d,š,v) |
| šířka výrobku: | 27,8 cm |
| výška výrobku: | 19 cm |
Plastový úložný box A4 ve styluratanového výpletu. Široké využití vcelé domácnosti. Moderní design a kvalitní provedení. Objem boxu 18L. Úchytkypro snadné přenášení.
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
199 Kčvčetně DPH
skladem
185 Kčvčetně DPH
skladem
199 Kčvčetně DPH
úložný STYLE BOX - S- hnědý (03614-210)
skladem
109 Kčvčetně DPH
skladem
135 Kčvčetně DPH
skladem
169 Kčvčetně DPH
INFINITY DOTS box 4,5L - šedá ( 04753-099 )
skladem
149 Kčvčetně DPH













