Parametry zboží
| barva konstrukce: | černá |
| barva plexiskla: | čirá |
| délka výrobku: | 80cm |
| hmotnost celkem: | 12kg |
| materiál: | kov,hliník,plexisklo |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 106x82x6cm |
| šířka výrobku: | 100cm |
| výška výrobku: | cm |
Vchodový přístřešek skvěle ochrání před deštěm. Je tvořen plexisklovou deskou o síle 4mm, kov.podpěrami, hliníkovými držáky. Jednoduchá a rychlá montáž.
Mohlo by Vás zajímat
vozík XL - EASY GO 62L antracit+šedá
není skladem
799 Kčvčetně DPH
Bočnice zahradního stanu s oknem-bílá
není skladem
199 Kčvčetně DPH
DOLOMITY 970 L zahradní plastový úložný box - grafit
skladem
5 650 Kčvčetně DPH
houpačka RATTAN s šedou poduškou
skladem
6 700 Kčvčetně DPH
ATENA podlahové dlaždice 11 ks
skladem
450 Kčvčetně DPH
STORA WAY HIGH zahradní plastová skříň - béžová
není skladem
7 850 Kčvčetně DPH
Náhradní látka k markýze 3,95x2,5m ŠEDÁ (P4512)
skladem
2 200 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 160 L - hnědá
skladem
790 Kčvčetně DPH












