Parametry zboží
| barva: | šedá |
| hloubka výrobku: | 106cm |
| hmotnost celkem: | 6kg |
| materiál: | plast (Evotech technologie) |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 115x33x9cm |
| šířka výrobku: | 106cm |
| výška výrobku: | 32cm |
Díky vyvýšeným záhonům řady MAPLE je pěstování zeleniny a květin zábavné, snadné a stylové. Výrobky Maple jsou vyrobeny z nejmodernějšího materiálu Evotech společnosti Keter, který poskytuje bezkonkurenční odolnost venku, snadno se sestavuje a nevyžaduje žádnou údržbu, takže si budete moci užívat plody své práce bez jakýchkoli potíží. Materiál Evotech je vyráběn ve skvělé imitaci dřeva, takže produkt skvěle zapadne do jakékoliv zahrady. Maple Square slouží především jako atraktivní, ochranný a vyvýšený záhon kolem vašich květin a zeleniny v zemi.
Mohlo by Vás zajímat
květináč S+M+L CYLINDER antracit
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
skladem
469 Kčvčetně DPH
Květináč MAXI 100x50x40cm dřevěný
skladem
1 940 Kčvčetně DPH
skladem
1 250 Kčvčetně DPH
NIAGARA vyvýšený plastový květináč - hnědá
skladem
750 Kčvčetně DPH
skladem
750 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH












