Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| hloubka výrobku: | 70 cm |
| hmotnost celkem: | 21 kg |
| materiál: | modřín |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 139x50x11 cm |
| šířka výrobku: | 135 cm |
| výška výrobku: | 50 cm |
Vyvýšený záhony PREMIUM MODŘÍN jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají vyvýšený záhon v přírodním vzhledu a s dlohodobou životností. Modřínové dřevo je vysoce odolné a má opravdu dlouhou životnost, díky tomu budete mít jistotu, že vám záhony budou přinášet radost z vypěstované zeleniny, ovoce či bylinek mnoho sezón! Díky vyšší výšce záhonu bude pěstování snažší a pohodlnější. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
STORA WAY zahradní plastová skříň - béžová
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA BOČNÍ 3m béžový
skladem
3 200 Kčvčetně DPH
BRUCE J pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
28 300 Kčvčetně DPH
SEVILLA zahradní houpačka kovová 002-06
skladem
7 550 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 280 L - hnědá
skladem
970 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA NAKLÁPĚCÍ 3m béžový
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
SANTORINI PLUS zahradní plastový úložný box 550 L - grafit
skladem
5 250 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - grafit
skladem
3 690 Kčvčetně DPH












