Parametry zboží
| barva: | bílá |
| délka výrobku: | 60cm |
| hmotnost: | 4,3kg |
| materiál: | plast + kov |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 10kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| šířka výrobku: | 40cm |
| výška výrobku: | 72cm |
Skládací stůl, který můžete zavěsit na balkón. Můžete si regulovat výšku desky stolu a nastavit šířku záložek. Po složení zabírá velmi málo místa. Deska stolu je vyrobena z dřevotřísky, potáhnuté melaminem. Rohy stolu dotatečně vystuženy plastem.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
849 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
skladem
899 Kčvčetně DPH
VIKING LAKOVANÁ lavice - 150 cm
skladem
3 730 Kčvčetně DPH
Happy green Ocelový zahradní stůl 150x90 cm
není skladem
3 299 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH
skladem
2 900 Kčvčetně DPH
skladem
5 460 Kčvčetně DPH












