Parametry zboží
| barva: | sevelit + antracit kostra |
| délka výrobku: | 150cm |
| hmotnost: | 24kg |
| materiál: | sevelit + kov |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | možnost složení |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 151x91x18cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| výška výrobku: | 73cm |
Velký rozkládací stůl s kovovou pevnou konstrukcí a odolnou vrchní deskou sevelit. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití - zahrady, terasy, do restaurací či kaváren. Odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Lehce udržovatelný a omyvatelný.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 300 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
2 290 Kčvčetně DPH
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
skladem
7 780 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - ČERVENÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH












