Parametry zboží
| barva (vzor): | 30491-710 |
| délka výrobku: | 43cm |
| hmotnost celkem: | 0,5kg |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| materiál vrchní látky: | 100% polyester, vodoodpudivá tkanina |
| materiál výplně: | 100% polyester |
| šířka výrobku: | 43cm |
| výška výrobku: | 15cm |
Dekorační polštář
Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 220 Kčvčetně DPH
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
CLAIRE 5 SEAT CORNER set - grafit
skladem
9 490 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
2 750 Kčvčetně DPH
BUDAPEST MULTI hliníková souprava
skladem
33 990 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH












