Parametry zboží
| barva: | černá |
| hloubka sedu: | 42cm |
| hloubka výrobku: | 58cm |
| hmotnost celkem: | 6kg |
| materiál: | kov |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 54,5cm |
| výška opěrky zad: | 38cm |
| výška výrobku: | 74,5cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Kovové drátěné zahradní křeslo je vhodné jako posezení na zahradu, terasu či balkón. Křesla jsou lehká a stabilní s velice pěkným a jednoduchým designem.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
není skladem
780 Kčvčetně DPH
set PIKNIK - 160 cm - lakovaný
není skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
300 Kčvčetně DPH
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
není skladem
649 Kčvčetně DPH












