Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 85cm |
| hmotnost: | 7kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x30kg |
| rozměr balení: | 96x40x7cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| výška výrobku: | 45cm |
Dětská dřevěná souprava PIKNIK k posezení či hře pro ty nejmenší. V přírodní verzi bez nátěru, lze natřít podle potřeby. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje kvalitu použitého materiálu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
ITALIA BALCONY plastový stůl - světle šedá
skladem
1 650 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové stohotalené
skladem
890 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
ANNECY rohová hliníková souprava
skladem
32 990 Kčvčetně DPH
skladem
510 Kčvčetně DPH












