Parametry zboží
| barva: | černá + stříbrná |
| hloubka sedu: | 45 cm |
| hloubka výrobku: | 58 cm |
| hmotnost celkem: | 6 kg |
| materiál: | hliníková kostra + textílie 4x4mm + podloketníky eukalyptové dřevo FSC |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 100 kg |
| polohovací: | ano |
| rozměr balení: | 62x23x97 cm |
| šířka výrobku: | 55 cm |
| výška opěrky zad: | 70 cm |
| výška područky: | 65 cm |
| výška výrobku: | 107 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45 cm |
Zahradní polohovací křeslo pro Váš nejlepší relax. Vysoce kvalitní hliníková, práškově lakovaná konstrukce s dvojitým povlakem. Sedací a opěrná část z nepropustného a odolného textilenu 4x4. Područky jsou vyrobeny z eukalyptového dřeva s certifikátem FSC. Ohýbané díly z kvalitní umělé hmoty vyztužené skelným vláknem. Zámek proti složení během používání. Vysoká odolnost proti slunečnímu záření. Certifikát TÜV
Mohlo by Vás zajímat
SIROLO plastové křeslo - grafit
skladem
699 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
skladem
490 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové polohovací
skladem
1 580 Kčvčetně DPH
není skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
1 840 Kčvčetně DPH
skladem
3 150 Kčvčetně DPH
skladem
790 Kčvčetně DPH












