Parametry zboží
| barva: | grafit + šedá poduška |
| délka výrobku: | 67cm |
| hmotnost balení: | 22kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost výrobku: | 3x 110kg |
| rozměr balení (počet kartonů): | 120x80x37cm |
| šířka sedu: | 50 cm |
| šířka výrobku: | 187cm |
| výška sedu od země: | 38 cm bez podušky, 43 cm s poduškou |
| výška výrobku: | 76cm |
Salemo 3 seater je naprostá novinka na trhu, sofa která skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní trojmístné sofa v imitaci ratanu. Produkt je dodáván s pohodlnými poduškami ve stylových barvách. Lehká a stabilní konstrukce nábytku se skvěle hodí do exteriéru i interiéru. Lavice je velmi snadná na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
4 190 Kčvčetně DPH
Křeslo XT1012C - černá textilie
skladem
650 Kčvčetně DPH
skladem
9 790 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - GRAFIT
skladem
780 Kčvčetně DPH
Zahradní polohovací lehátko ZWMC-53 černé
skladem
2 770 Kčvčetně DPH
RIO GARDEN zahradní plastový koš 80 L - grafit
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
není skladem
26 900 Kčvčetně DPH
Zahradní lavice ZWMC-S28 kovová
skladem
1 880 Kčvčetně DPH












