Parametry zboží
| barva: | grafit, světle šedá |
| hloubka výrobku: | 48 cm |
| hmotnost celkem: | 4,5 kg |
| materiál: | plast |
| nosnost: | kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 51 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška výrobku: | 78 cm |
Plastové zahradní křeslo BISTROT ITALIA je velmi lehké, ale zároveň i velice pevné a stabilní. Zajímavé barevné provedení tmavě a světle šedého odstínů. Křeslo je možné doplnit stolem z řady ITALIA BALCONY či DINING a vytvořit tak pěknou jídelní soupravu. Křeslo je stohovatelné a díky tomu i praktické pro uskladnění. Případné nerovnosti terénu můžete eliminovat díky použití vyrovnávacího šroubu, který Vám umožní poupravit výšku nohou. Použitý materiál je pevný recyklovaný plast. Křeslo je odolné nepřízni počasí i UV záření a vyznačuje se velmi snadnou údržbou.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
2 290 Kčvčetně DPH
není skladem
530 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
skladem
2 900 Kčvčetně DPH
skladem
2 180 Kčvčetně DPH
není skladem
4 190 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 40527-210
skladem
150 Kčvčetně DPH
CLAIRE 5 SEAT CORNER set - grafit
skladem
9 490 Kčvčetně DPH












