Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 200cm |
| hloubka sedu: | 40cm |
| hmotnost: | 30kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 205x52x9 cm |
| šířka výrobku: | 51cm |
| výška výrobku: | 80cm |
| výška výrobku (opěradla): | 39cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Masivní, odolná zahradní lavicez borovicového dřeva v přírodní barvě (není povrchově upraveno). Kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručuje dlouhou životnost. Je možné zakoupit také stůlViking a vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 320 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - MODRÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH
IOWA (MONTANA) křeslo - cappuchino + pískové podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
skladem
6 090 Kčvčetně DPH
skladem
320 Kčvčetně DPH
skladem
3 650 Kčvčetně DPH
skladem
4 690 Kčvčetně DPH












