Parametry zboží
| barva: | antracit + šedé podušky |
| délka křesla: | 70cm |
| délka lavičky: | 70cm |
| délka stolu: | 59cm |
| hmotnost balení: | 29kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost křesla: | 110kg |
| nosnost lavičky: | 2x110kg |
| nosnost stolu: | 50kg |
| obsah setu: | 2x křeslo + sofa + stůl |
| rozměr balení (počet kartonů): | 120x82x62cm |
| šířka křesla: | 75cm |
| šířka lavičky: | 128cm |
| šířka stolu: | 79cm |
| výška křesla: | 79cm |
| výška lavičky: | 79cm |
| výška stolu: | 42cm |
Souprava z umělého ratanu. Souprava je vhodná do interiéru i exteriéru. Set se skládá ze sofa,dvou křesel a stolu (boxu). Sestava je vhodná na zahradu, terasu nebo k bazénu. Největší výhodou je vysoká odolnost a životnost materiálu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
620 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30492-210
skladem
150 Kčvčetně DPH
skladem
270 Kčvčetně DPH
skladem
1 550 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný - 220 cm - lakovaný
není skladem
7 120 Kčvčetně DPH
skladem
575 Kčvčetně DPH
není skladem
579 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH












