Parametry zboží
| barva: | cappuccino |
| délka výrobku: | 147cm |
| hmotnost celkem: | 16kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| rozměr balení: | 151x93x11cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| výška výrobku: | 75cm |
Obdélníkový plastový stůlod firmy KETER. Moderní vzhled. Stůl je vhodný k usazení až 6 osob. Stůl je odolnýnepřízni počasí i UV záření. Snadná údržba!
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
2 180 Kčvčetně DPH
LONDON zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + antracit
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
skladem
4 940 Kčvčetně DPH
skladem
465 Kčvčetně DPH
Set PIKNIK - 180 cm - lakovaný
není skladem
6 020 Kčvčetně DPH
skladem
2 690 Kčvčetně DPH












