Parametry zboží
| barva: | sevelit + antracit kostra |
| délka výrobku: | 70cm |
| hmotnost: | 10Kg |
| materiál: | sevelit + kov |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| možnost rozložení: | možnost složení |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 71x71x18cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 73cm |
Hranatýskládací stůl s kovovou pevnou konstrukcí a odolnou vrchní deskou sevelit. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití - zahrady, terasy, do restaurací či kaváren. Odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Lehce udržovatelný a omyvatelný
Mohlo by Vás zajímat
skladem
80 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
629 Kčvčetně DPH
RIO GARDEN zahradní plastový koš 80 L - hnědá
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + stříbrná
skladem
2 810 Kčvčetně DPH
Set PIKNIK - 180 cm - lakovaný
není skladem
6 020 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30492-210
skladem
150 Kčvčetně DPH
BORNEO lehátko - antracit 40309-800
skladem
1 450 Kčvčetně DPH












