Parametry zboží
| barva: | černá |
| hloubka sedu: | 39 cm |
| hloubka výrobku: | 47 cm |
| hmotnost celkem: | 2,7 kg |
| materiál: | polypropylen vyztužen skelnými vlákny |
| nosnost: | 150 kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 46 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška opěrky zad: | 37 cm |
| výška výrobku: | 81 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45 cm |
Retro, elegantní a zároveň praktické křeslo, které disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný vůči UV záření. Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Konstrukce křesla je nejen lehká, ale zároveň i velmi pevná díky použití kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny. Křeslo má nosnost až 150 kg a je tedy vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů. Zajímavá barevná provedení dodají originalitu každému prostoru. Křeslo umožňuje také stohování, díky čemuž jich můžete uskladnit mnoho na malém prostoru.
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
300 Kčvčetně DPH
není skladem
900 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové křeslo - grafit
skladem
699 Kčvčetně DPH
ITALIA BALCONY plastový stůl - světle šedá
skladem
1 650 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
CORFU BOX set - antracit + šedé p.
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný - 200 cm - lakovaný
není skladem
6 540 Kčvčetně DPH












