Parametry zboží
| barva: | lakovaná |
| délka výrobku: | 160-210cm |
| hmotnost: | 35kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 162x92x10cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| výška výrobku: | 73cm |
Kvalitní rozkládací stůl z lakovaného borovicového dřeva. Vynikající zpracování a použité spojovací kování zajišťují dlouhodobou funkčnost i pevnost.FSC certifikace - zaručuje kvalitu použitého materiálu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
5 290 Kčvčetně DPH
Bahama lehátko - mořené - červené
skladem
780 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
465 Kčvčetně DPH
skladem
4 940 Kčvčetně DPH
Recyklační koš SPLIT CABINET BASIC
skladem
1 370 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
9 250 Kčvčetně DPH












