Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| hloubka sedu: | 37cm |
| hloubka výrobku: | 54cm |
| hmotnost celkem: | 8kg |
| materiál: | kov + borovice |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 47cm |
| výška opěrky zad: | 41cm |
| výška výrobku: | 87cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 47cm |
Zahradní křeslo stohovatelné. Vyrobeno z borovicového masivus kovovou podnoží. Barva dřeva je hnědá. Lze dokoupit stůl Weekend do zahradního setu. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
465 Kčvčetně DPH
skladem
1 100 Kčvčetně DPH
skladem
510 Kčvčetně DPH
skladem
5 460 Kčvčetně DPH
skladem
4 190 Kčvčetně DPH
skladem
770 Kčvčetně DPH
skladem
5 490 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + stříbrná
skladem
2 810 Kčvčetně DPH












