Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | 90cm |
| hmotnost: | 13kg |
| materiál: | kov, drátěný |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 50kg |
| šířka výrobku: | Ø60cm |
| výška výrobku: | 72cm |
Skládací kovový zahradní stůl s drátěnou vrchní deskou. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku. Je lehce udržovatelný a omyvatelný.
Mohlo by Vás zajímat
Zahradní křeslo SAVOY kovové stohotalené
skladem
890 Kčvčetně DPH
ANNECY jídelní hliníková souprava
skladem
39 990 Kčvčetně DPH
není skladem
2 900 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - MODRÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH
skladem
510 Kčvčetně DPH
IOWA (MONTANA) křeslo - cappuchino + pískové podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
skladem
780 Kčvčetně DPH












