Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 150cm |
| hmotnost: | 20kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 151x71x7cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 68cm |
Zahradní masivní stůl vyrobený z borovicového dřeva v přírodní barvě (není povrchově upraveno). Kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručuje dlouhou životnost. Je možné zakoupit lavice Viking a vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
Křeslo MARE ARMCHAIR - olivová
skladem
970 Kčvčetně DPH
Zahradní plastová lavice FLORES hnědá
Vyprodáno!
690 Kčvčetně DPH
DIANA 2 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
5 110 Kčvčetně DPH
CUBE taburet - antracit + šedá poduška
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH












