Parametry zboží
| barva: | světle šedá, šedá |
| hloubka výrobku: | 48 cm |
| hmotnost celkem: | 4,5 kg |
| materiál: | plast |
| nosnost: | kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 51 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška výrobku: | 78 cm |
Plastové zahradní křeslo BISTROT ITALIA je velmi lehké, ale zároveň i velice pevné a stabilní. Zajímavé barevné provedení dvou světle šedých odstínů. Křeslo je možné doplnit stolem z řady ITALIA BALCONY či DINING a vytvořit tak pěknou jídelní soupravu. Křeslo je stohovatelné a díky tomu i praktické pro uskladnění. Případné nerovnosti terénu můžete eliminovat díky použití vyrovnávacího šroubu, který Vám umožní poupravit výšku nohou. Použitý materiál je pevný recyklovaný plast. Křeslo je odolné nepřízni počasí i UV záření a vyznačuje se velmi snadnou údržbou.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
6 090 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný - 200 cm - lakovaný
není skladem
6 540 Kčvčetně DPH
skladem
2 050 Kčvčetně DPH
skladem
710 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
není skladem
300 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH
není skladem
3 990 Kčvčetně DPH












