Parametry zboží
| barva: | lakovaná |
| hloubka sedu: | 48cm |
| hloubka výrobku: | 67cm |
| hmotnost celkem: | 8kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ano |
| rozměr balení: | 86x65x20cm |
| šířka výrobku: | 60cm |
| výška opěrky zad: | 68cm |
| výška výrobku: | 110cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 42cm |
Polohovací zahradní křeslo z lakovaného borovicového dřeva. Vynikající zpracování a použité spojovací kování zajišťují dlouhodobou funkčnost i pevnost křesla. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky. Do setu je možné zakoupit i stůl, lavici a houpačku.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 690 Kčvčetně DPH
skladem
320 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové stohotalené
skladem
890 Kčvčetně DPH
skladem
8 730 Kčvčetně DPH
DIANA 5 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
10 190 Kčvčetně DPH
skladem
3 650 Kčvčetně DPH
skladem
2 750 Kčvčetně DPH












