Parametry zboží
| barva: | grafit + šedé podušky |
| délka výrobku: | 128cm |
| hloubka sedu: | 49cm |
| hmotnost celkem: | 12kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x110kg |
| rozměr balení: | 120x80x35cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 79cm |
| výška výrobku (opěradla): | 45cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 38cm |
Stylové dvojité sofa v designu Corfu, tento produkt se dokonale hodí k dalším výrobkům ze série Corfu. Díky menším rozměrům je optimální na terasu, balkón, zahradu, ale výborně vynikne i u vás doma. Vyrobeno z vysoce odolného materiálu, který se velmi snadno sestaví a udržuje.
Mohlo by Vás zajímat
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - ČERVENÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
skladem
770 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
skladem
410 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
není skladem
3 290 Kčvčetně DPH












