Parametry zboží
| barva: | tmavě hnědá |
| délka výrobku: | 120cm |
| hmotnost: | 20kg |
| materiál: | borovice + kovová kostra |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 103x122x21cm |
| šířka výrobku: | 80cm |
| výška výrobku: | 70cm |
Dřevěný skládací stůl v hnědé barvě + kovová kostra. Díky kombinaci kovu a dřeva je stůl velmistabilní a odolný. Stůl se dá jednoduše složit a uskladnit. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje,že použité dřevo jekvalitní a zdravé.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
5 290 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT lehátko hliníkové - antracit + černé
skladem
5 410 Kčvčetně DPH
skladem
4 190 Kčvčetně DPH
CORFU DUO - grafit + šedé podušky
skladem
4 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
skladem
3 900 Kčvčetně DPH
skladem
2 190 Kčvčetně DPH












