Parametry zboží
| barva: | černá kostra+šedá textilie |
| hloubka výrobku: | 69cm |
| hmotnost celkem: | 5 kg |
| materiál: | kov+textilie |
| nosnost: | 100 kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 55cm |
| výška výrobku: | 95cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 40cm |
Zahradní křeslo s pevnou kovovou konstrukcí a čalouněním z umělé šedé textilie pro pohodlný odpočinek na Vaší zahradě či terase. Velkou výhodou křesílka je nízká váha a snadná manipulovatelnost. K těmto křesílkům je možné dokoupit stůl XT1012T a vytvořit tak velmi pěkný a moderní zahradní set.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
925 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
BISTROT ITALIA plastové křeslo - světle šedá
skladem
829 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30491-710
skladem
150 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH
Křeslo BARS ARMCHAIR - olivová
není skladem
1 120 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 40527-210
skladem
150 Kčvčetně DPH












