Parametry zboží
| barva: | antracit |
| délka výrobku: | 197cm |
| hmotnost: | 13,5 kg |
| materiál: | lisovaný plast - imitace ratanu |
| nosnost: | 110kg |
| šířka výrobku: | 74cm |
| výška výrobku (max. výška opěradla): | 94cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 36cm |
Atlantic lehátko se vyznačuje elegancí a díky teplé paletě barev a originálnímu vzhledu - imitace ratanu, bude vyhovovat vkusu i těch nejnáročnějších uživatelů. Ergonomické, nastavitelné opěradlo umožňuje opravdovou relaxaci. Tento produkt se vyznačuje vysokou trvanlivostí a odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a UV záření. Nevyžaduje montáž a snadno se udržuje v čistotě.
Mohlo by Vás zajímat
Recyklační koš SPLIT CABINET BASIC
skladem
1 370 Kčvčetně DPH
IOWA (MONTANA) křeslo - cappuchino + pískové podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
CORFU BOX set - antracit + šedé p.
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný - 220 cm - lakovaný
není skladem
7 120 Kčvčetně DPH
SIROLO plastové zahradní lehátko - grafit
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
PETRA ARMCHAIR plastové křeslo - grafit
skladem
1 290 Kčvčetně DPH
BUDAPEST MULTI hliníková souprava
skladem
33 990 Kčvčetně DPH












