Parametry zboží
| barva: | bílá + kladívková konstrukce |
| délka výrobku: | 60cm |
| hmotnost: | 8kg |
| materiál: | HDPE + ocelová konstrukce |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 63x62x8cm |
| šířka výrobku: | 120cm |
| výška výrobku: | 74cm |
Skládací stůl z velice pevného materiálu HDPE s ocelovou konstrukcí. Konstrukce je ošetřena kladívkovou barvou. Stůl je vhodný do interiéru i exteriéru. Ideální pro cateringové a campingové aktivity. Stůl je díky možnosti složení velice jednoduše uskladnitelný - ve složeném stavu jsou jeho rozměry 61x60x7cm. Stůl je vybaven praktickým poutkem pro jednoduší manipulaci ve složeném stavu. Ke stolu lze zakoupit cateringová křesla a vytvořit velmi pěknou a především praktickou soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 220 Kčvčetně DPH
skladem
270 Kčvčetně DPH
skladem
2 050 Kčvčetně DPH
MELODY QUARTED stůl - antracit
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
CLAIRE 2 SEATERS SOFA - grafit
skladem
3 590 Kčvčetně DPH
BISTROT ITALIA plastové křeslo - grafit
skladem
829 Kčvčetně DPH
skladem
5 100 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH












