Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | 200cm |
| hmotnost: | 20kg |
| materiál: | kokové, drátěné |
| nosnost: | 110kg |
| šířka výrobku: | 65cm |
| výška výrobku (max. výška opěradla): | 102cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 32cm |
Kovové drátěné lehátko ošetřeno práškovou barvou - polohovací.
Vysoká odolnost a pevnost materiálu zaručuje dlouhodobou životnost produktu.
Lze kombinovat s židlemi, stoly i lavicemi ze stejného kovového drátěného materiálu, který naleznete v naší nabídce.
Lehátko je vyrobené z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
TRENTON DINING křeslo - antracit
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové stohotalené
skladem
890 Kčvčetně DPH
skladem
849 Kčvčetně DPH
skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
CLAIRE 5 SEAT CORNER set - grafit
skladem
9 490 Kčvčetně DPH
skladem
4 390 Kčvčetně DPH












