Parametry zboží
| barva: | antracit (šedá poduška) |
| hloubka výrobku: | 42 cm |
| hmotnost: | 4 kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | PAP karton |
| nosnost: | 90 kg |
| polohovací: | ne |
| rozměr balení: | 46x25x44 cm |
| šířka výrobku: | 42 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 39 cm |
Taburet ve tvaru kostky s praktickým úložným prostorem skvěle doplní jakoukoliv soupravu. Je vhodnýpro venkovní i domácí účely. Pro větší pohodlí je doplněn o měkkou podušku. Výhoda je dlouhá životnost, odolnost a snadná údržba materiálu.
Mohlo by Vás zajímat
Křeslo AIRE ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
929 Kčvčetně DPH
VIKING LAKOVANÁ lavice - 150 cm
skladem
3 730 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
5 390 Kčvčetně DPH
set PIKNIK - 160 cm - lakovaný
není skladem
5 290 Kčvčetně DPH
Křeslo XT1012C - černá textilie
skladem
650 Kčvčetně DPH
skladem
9 190 Kčvčetně DPH












