Parametry zboží
| barva: | sevelit + antracit kostra |
| délka výrobku: | ø70cm |
| hmotnost: | 10Kg |
| materiál: | sevelit + kovová konstrukce |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 71x71x18cm |
| výška výrobku: | 73cm |
Kulatý skládací stůl s kovovou pevnou konstrukcí a odolnou vrchní deskou sevelit. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití - zahrady, terasy, do restaurací či kaváren. Odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Lehce udržovatelný, omyvatelný, skladný.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
320 Kčvčetně DPH
není skladem
1 060 Kčvčetně DPH
není skladem
6 020 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - MODRÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové zahradní lehátko - hnědá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
WEEKEND křeslo stohovatelné - FSC
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
skladem
3 900 Kčvčetně DPH
skladem
3 660 Kčvčetně DPH












