Parametry zboží
| barva: | olivová |
| hloubka sedu: | 43 cm |
| hloubka výrobku: | 56 cm |
| hmotnost celkem: | 3,60 kg |
| materiál: | polypropylen vyztužen skelnými vlákny |
| nosnost: | 150 kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 46 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška opěrky zad: | 41 cm |
| výška výrobku: | 82 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 46 cm |
Jednoduché, elegantní a zároveň praktické křeslo, které disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný vůči UV zaření. Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Konstrukce křesla je nejen lehká, ale zároveň i velmi pevná díky použití kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny. Křeslo má nostnost až 150 kg a je tedy vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů. Křeslo umožňuje také stohování, díky čemuž jich můžete uskladnit mnoho na malém prostoru.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
není skladem
26 900 Kčvčetně DPH
skladem
4 290 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný - 220 cm - lakovaný
není skladem
7 120 Kčvčetně DPH
PETRA ARMCHAIR plastové křeslo - grafit
skladem
1 290 Kčvčetně DPH
Zahradní plastová lavice FLORES hnědá
Vyprodáno!
690 Kčvčetně DPH












