Parametry zboží
| barva: | béžová+hnědá |
| hloubka výrobku: | 60cm |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | PAP karton |
| nosnost: | 110kg x 2 |
| polohovací: | ne |
| rozměr balení: | 133x75x19cm |
| šířka výrobku: | 140cm |
| výška výrobku: | 84cm |
plastová lavice s úložným prostorem
Mohlo by Vás zajímat
skladem
629 Kčvčetně DPH
MATILDE 2 SEATER zahradní plastový set - šedá
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
ANNECY rohová hliníková souprava
skladem
32 990 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
3 650 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - BÉŽOVÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH












