Parametry zboží
| barva: | impregnace + hnědá |
| délka výrobku: | 150cm |
| hloubka sedu: | 34cm |
| hmotnost: | 25kg |
| materiál: | smrk + kov |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| šířka výrobku: | 37cm |
| výška výrobku: | 75cm |
| výška výrobku (opěradla): | 36cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 41cm |
Vysoce odolná, masivní lavice s nadčasovým designem.
Kvalitní zpracování a materiál.
Patky pro přišroubování do země.
Využití ve městě i v soukromých podmínkách na zahradě.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 190 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
stůl NÁSTĚNNÝ skládací dřevěný
skladem
1 440 Kčvčetně DPH
BORNEO lehátko dřevěné - šedá 50318-716
skladem
1 700 Kčvčetně DPH
skladem
4 440 Kčvčetně DPH
ITALIA BALCONY plastový stůl - světle šedá
skladem
1 650 Kčvčetně DPH
skladem
890 Kčvčetně DPH
není skladem
4 770 Kčvčetně DPH












