Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| délka výrobku: | 197cm |
| hmotnost: | 12,3 kg |
| materiál: | lisovaný plast - imitace ratanu |
| nosnost: | 110kg |
| šířka výrobku: | 75cm |
| výška výrobku (max. výška opěradla): | 99cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 41cm |
Pacific - elegantní a pohodlné zahradní lehátko. Originální povrchová struktura se podobá přírodnímu ratanu. Lehátko je vybaveno nastavitelným opěradlem. Nohy lehátka lze jednoduše sklopit, díky tomu je lehátko snadněji uskladnitelné. Je odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a UV záření. Velmi snadno se čistí a udržuje.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 190 Kčvčetně DPH
skladem
849 Kčvčetně DPH
skladem
2 230 Kčvčetně DPH
RETRO dřevěná lavice - PŘÍRODNÍ
skladem
4 360 Kčvčetně DPH
Křeslo BILROS - hořčicově žlutá
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
není skladem
4 770 Kčvčetně DPH
skladem
6 090 Kčvčetně DPH
skladem
2 290 Kčvčetně DPH












