Parametry zboží
| barva: | světle hnědá |
| délka stolu: | 61 cm |
| hloubka stoličky: | 40 cm |
| hmotnost celkem: | 37,5 kg |
| materiál: | akácie |
| materiál balení: | karton |
| materiál podušek: | 180g polyester (4 cm vysoké) a molitanová výplň |
| nosnost stoličky: | 4x120 kg |
| nosnost stolu: | 75 kg |
| obsah setu: | 4x stolička + 1x stůl |
| rozměr balení (počet kartonů): | 123 x 77 x 25 cm |
| šířka stoličky: | 43 cm |
| šířka stolu: | 121 cm |
| výška stoličky: | 66 cm |
| výška stolu: | 90 cm |
Barový set zahradního nábytku vyrobený z tropického dřeva - akácie. Akácie jako tvrdé dřevo zaručuje dlouhou životnost a zároveň nenáročnou údržbu. Součástí setu je vyvýšený stůl a 4 stoličky s poduškami o tloušťce 4 cm. Vytvořte si barový koutek, kde budete chtít.
Mohlo by Vás zajímat
LONDON lehátko hliníkové - černé+antracit
skladem
4 660 Kčvčetně DPH
stůl NÁSTĚNNÝ skládací dřevěný
skladem
1 440 Kčvčetně DPH
MATILDE 2 SEATER zahradní plastový set - šedá
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
skladem
849 Kčvčetně DPH
není skladem
1 120 Kčvčetně DPH
není skladem
3 290 Kčvčetně DPH
není skladem
2 490 Kčvčetně DPH
MELODY QUARTED stůl - antracit
skladem
2 190 Kčvčetně DPH












