Parametry zboží
| barva: | bordo |
| hloubka sedu: | 50cm |
| hloubka výrobku: | 165cm |
| hmotnost celkem: | 11kg |
| materiál: | kov + um.textilie |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ano |
| rozměr balení: | 98x16x67cm |
| šířka výrobku: | 65cm |
| výška opěrky zad: | 79cm |
| výška výrobku: | 114cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 50cm |
Zahradnía campingovékřeslo 2320.Křeslo je vyrobeno z kovové konstrukce + umělá textilie. Křeslo je skládací, s područkami. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Velkou výhodou tohoto křeslaje nízká váha a snadná manipulovatelnost.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 940 Kčvčetně DPH
není skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - ČERVENÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
Křeslo GRID ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné mořené černě - BÍLÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH
Křeslo BILROS - hořčicově žlutá
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 40527-210
skladem
150 Kčvčetně DPH












