Parametry zboží
| barva: | impregnace + lak (barva - dub) |
| délka lavičky: | 30cm |
| délka stolu: | 60cm |
| hmotnost balení: | 65kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost lavičky: | 3x90kg |
| nosnost stolu: | 50kg |
| obsah setu: | 2x lavička + stůl |
| rozměr balení (počet kartonů): | 2x karton - cca 185x65x30cm |
| šířka lavičky: | 180cm |
| šířka stolu: | 180cm |
| výška lavičky: | 88cm |
| výška sedu lavičky od země: | 47cm |
| výška stolu: | 76cm |
Zahradní dřevěná sestava, která zahrnuje 2 lavice + stůl. Set je vyrobený z borovicového dřeva s kovovou podnoží. Dřevo je impregnováno v dubové barvě + lakované. Velkou výhodou tohoto setu je možnost složení podnože- je tak jednodušší ho uložit či převážet. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, zněhož jevýrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé.
Mohlo by Vás zajímat
PIKNIK zahradní set dřevěný SE SKLOPNÝMI LAVIČKAMI - 180 cm - přírodní
skladem
5 460 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo ZWMC-31 kovové
skladem
890 Kčvčetně DPH
skladem
300 Kčvčetně DPH
skladem
4 680 Kčvčetně DPH
ITALIA BALCONY plastový stůl - grafit
skladem
1 549 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
Zahradní plastová lavice FLORES hnědá
Vyprodáno!
690 Kčvčetně DPH
skladem
1 690 Kčvčetně DPH












