Parametry zboží
| barva: | grafit + šedá poduška |
| délka lavičky: | 113cm |
| hmotnost celkem: | 12kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost lavičky: | 2x110kg |
| obsah setu: | 1xsofa pro 2 osoby |
| rozměr balení (počet kartonů): | 59x64x60cm |
| šířka lavičky: | 65cm |
| výška lavičky: | 74cm |
Proměňte svou terasu, balkon nebo dvorek s dvojitým sofa Marie. Sofa je vyrobeno z lisovaného plastu v imitaci přírodního ratanu. Podušky, které jsou součástí sofa, poskytují právě ten extra kousek pohodlí během Vašich odpočinkových chvil. Velmi snadná údržba. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.
Mohlo by Vás zajímat
SIROLO plastové křeslo - grafit
skladem
699 Kčvčetně DPH
není skladem
4 770 Kčvčetně DPH
skladem
629 Kčvčetně DPH
SYLVA zahradní souprava dřevěná
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný - 220 cm - lakovaný
není skladem
7 120 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
Zahradní plastová lavice FLORES hnědá
Vyprodáno!
690 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH












