Parametry zboží
| barva: | kaštan - impregnace |
| hmotnost balení: | 45kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost každé lavičky: | 200kg |
| nosnost stolu: | 100kg |
| rozměr balení (počet kartonů): | 185x65x13cm |
| rozměr výrobku (šířka x délka x výška): | 145x180x75cm |
| tloušťka dřeva: | 3 cm |
Zahradní sestava PIKNIK je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je impregnované do kaštanové barvy. Sestava se skládá ze stolu a dvou lavic, které jsou připojeny ke stolu. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, zněhož jevýrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé.
Mohlo by Vás zajímat
BORNEO lehátko - antracit 40309-800
skladem
1 450 Kčvčetně DPH
BORNEO lehátko dřevěné - antracit 50318-701
skladem
1 700 Kčvčetně DPH
není skladem
820 Kčvčetně DPH
PETRA ARMCHAIR plastové křeslo - grafit
skladem
1 290 Kčvčetně DPH
skladem
3 900 Kčvčetně DPH
skladem
5 090 Kčvčetně DPH
skladem
799 Kčvčetně DPH
ROTTERDAM rohová hliníková souprava
není skladem
32 490 Kčvčetně DPH












