Parametry zboží
| barva: | kaštan - lakovaná |
| hmotnost celkem: | 50kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost každé lavičky: | 240kg |
| nosnost stolu: | 100kg |
| rozměr balení (počet kartonů): | 205x65x13cm |
| rozměr výrobku (šířka x délka x výška): | 145x200x75cm |
| tloušťka dřeva: | 3cm |
Zahradní sestava PIKNIK je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je lakované do kaštanové barvy. Lakovaný povrch zaručuje ochranu a delší životnosti dřeva. Sestava se skládá ze stolu a dvou lavic, které jsou připojeny ke stolu. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
629 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - BÉŽOVÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
CUBE taburet - antracit + šedá poduška
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo ZWMC-31 kovové
skladem
890 Kčvčetně DPH
skladem
1 300 Kčvčetně DPH












